Veterinární lékaři

jordaMVDr. Radek Jorda

Promoval na Vysoké škole veterinární v Brně v roce 1987. Od roku 1990 začal provozovat ordinaci pro malá zvířata v Mikulově.

Roku 1996 vybudoval současné pracoviště, jehož technické a přístrojové vybavení se neustále zdokonaluje. Jeho specializací je především chirurgie, ultrazvuková a RTG diagnostika a veterinární medicína velkých a malých přežvykavců.

VranovaMVDr. Eliška Divišová

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně roku 2014.

Od téhož roku působí jako veterinární lékařka na naší veterinární klinice. V průběhu studia absolvovala praxe a odborné semináře v oboru medicíny malých zvířat. Na našem pracovišti se věnuje dermatologii, endokrinologii, sonografii a chirurgii.

PeterkovaMVDr. Simona Peterková

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně v roce 2014.

Absolvovala praxe v oboru malých a hospodářských zvířat a několikaměsíční zahraniční stáže v Litvě a Anglii zaměřené na medicínu malých zvířat. Po ukončení studia nastoupila na naší klinice jako veterinární lékařka. Se zájmem se věnuje kardiologii, kočičí medicíně a medicíně drobných savců.

MVDr. Katerina VeselaMVDr. Kateřina Veselá

Promovala na Veterinární a Farmaceutické Univerzitě v Brně v roce 2020.

V průběhu studia absolvovala 2 měsíční stáž na veterinární klinice pro malá zvířata Liberty Village Animal Hospital, Toronto, Canada. Nadále navštěvuje odborné semináře v oboru medicíny malých zvířat. Se zájmem se věnuje akutní medicíně psů a koček a chovu krajt královských.

mahelovaMVDr. Lucie Kappelová

Toho času na mateřské dovolené

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně roku 2007. Od téhož roku působí jako veterinární lékařka ve veterinární ordinaci v Mikulově. Její specializací je interní medicína, rentgenologická a laboratorní diagnostika.

cavojovaAnna Čavojová - veterinární sestra

V roce 2016 ukončila studium na Střední zemědělské a veterinární škole v Lanškrouně, navštěvuje odborné semináře pro veterinární sestry.

Všichni ordinující veterinární lékaři jsou členy České asociace veterinárních lékařů malých zvířat (ČAVLMZ) a zúčastňují se pravidelně odborných a vzdělávacích seminářů.