Veterinární lékaři

jordaMVDr. Radek Jorda

Promoval na Vysoké škole veterinární v Brně v roce 1987. Od roku 1990 začal provozovat ordinaci pro malá zvířata v Mikulově.

Roku 1996 vybudoval současné pracoviště, jehož technické a přístrojové vybavení se neustále zdokonaluje. Jeho specializací je především chirurgie a ultrazvuková diagnostika.

mahelovaMVDr. Lucie Kappelová

Toho času na mateřské dovolené

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně roku 2007. Od téhož roku působí jako veterinární lékařka ve veterinární ordinaci v Mikulově. Její specializací je interní medicína, rentgenologická a laboratorní diagnostika.

martina medvedovaMVDr. Martina Stejskalová

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně v roce 2007.

Do roku 2011 pracovala jako lékařka na Veterinární klinice MVDr. Kaděry v Uherském Brodě.Na našem pracovišti se věnuje oftalmologii, endokrinologii, rentgenologii a ortopedické diagnostice.

PeterkovaMVDr. Simona Peterková

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně v roce 2014.

Absolvovala praxe v oboru malých a hospodářských zvířat a několikaměsíční zahraniční stáže v Litvě a Anglii zaměřené na medicínu malých zvířat. Po ukončení studia nastoupila na naší klinice jako veterinární lékařka.

 

VranovaMVDr. Eliška Vránová

Promovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně roku 2014.

Od téhož roku působí jako veterinární lékařka na naší veterinární klinice. V průběhu studia absolvovala praxe a odborné semináře v oboru medicíny malých zvířat.

Všichni ordinující veterinární lékaři jsou členy České asociace veterinárních lékařů malých zvířat (ČAVLMZ) a zúčastňují se pravidelně odborných a vzdělávacích seminářů.